Oca 13

Araç Çubuğunu Yenile

11954451921942476621jean victor balin refresh.svg.hi Araç Çubuğunu YenileAraç çubuğunda yapılan güncellemeleri görebilmek için Karakaya Toolbarın en solundaki “k” ikonunun sağında bulunan aşağı butonu kullanınız. Resimde de gördüğünüz gibi açılan menüde “Araç Çubuğunu Yenile” ye bastıktan sonra, bizlerin yapmış olduğumuz değişiklikler sizde de gözükecektir. Bunu düzenli yapmanızı öneririz!

yenile Araç Çubuğunu Yenile

Eğer araç çubuğundaki herhangi bir öğede (Radyo, TV v.b) sorun yaşıyorsanız, öncelikle yukarda anlattığımız gibi yenile butonunu kullanarak, bizlerin o sorunu çözüp çözmediğimizi kontrol ediniz.

Yine sorun devam ediyorsa lütfen iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Sizlerden çoğunlukla su şekilde mesaj almaktayım;

“TV ler göstermiyor veya Radyoları dinleyemiyorum, ne yapmalıyım”

Hepsine de yazdığım cevap şu şekilde; “Bilgisayarınızdaki medya playerin sürümünün eski olmasından dolayı izleyemiyor olabilirsiniz. Aşağıdaki linklerden medya playerin yeni sürümünü yükleyin, ayrıca Firefox kullanıcıları medya playerin eklentisini de kurmaları gerekiyor. Her ikisinde download linki aşağıdadır. ”

Download:

Bu makale için gelen Arama Motoru Anahtar Kelimeleri:

 
Not: Sitemiz ve araç çubuğumuz hakkındaki düşünceleriniz bizler için daima önemlidir. Ayrıca araç çubuğumuz ve konu hakkında sorularınız varsa sorun ki, en kısa sürede cevaplamaya çalısalım.

Facebook Yorumları:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın.

 
 

Yorumlarınız Değerlidir.

 


*


 
« »

bedava canli tv izle, radyo dinle, ligtv izleme sitesi.