Oca 13

Google Çeviri

google trans Google ÇeviriGoogle uzun zamandır sunduğu çeviri hizmetine sonunda Türkçe çeviriyi de ekledi. Googlenin sunduğu çeviri hizmetiyle birçok dilde çeviri yapabiliyorsunuz. Google, bu diller arasına Türkçeyi de ekleyerek, Türk kullanıcıları için daha fazla kolaylık sağlamış oldu. İnternet kullanıcıları tarafından gelen olumlu ve olumsuz yorumlarla birlikte kullanıma sunulan bu hizmetin şimdilik çok eksiklikleri bulunmakta, ama beta aşamasındaki bu uygulama kullanıcıların yardımıyla devamlı gelişmektedir.

Kullanıcılardan gelen bazı yorumlarda, bu hizmetin tam olarak çeviri karşılığını veremediği, zaten piyasada birçok çeviri programının mevcut olup, hiçbirisinin tam çeviri yapamadığı yönünde oldu. Türkçeden İngilizceye yapılan tercümenin, İngilizceden Türkçeye yapılandan daha iyi olduğu, kullanıcı yorumları arasında yer alıyor. Yazım hatalarına ve dil kurallarına dikkat edildiği sürece ise daha iyi sonuç alınabiliyor.

Uzun süredir 40 farklı dilde bu hizmeti sağlamakta olan Google, Türkçeyi de bu diller arasına ekledi. Bu çeviri hizmeti sayesinde, istenilen kelime, cümle ve hatta web sayfasını bile, farklı dillere çevirmek mümkün oluyor.

Bizde sizler için Googlenin web sayfalarını çevirme hizmetini araç çubuğuna ekleyerek sizin daha hızlı ve kolay bir şekilde web sayfalarını çeviri yapmanızı sağladık. Araç çubuğumuzda ki vectoria refresh Google ÇeviriGoogle çevirici butonuna Türkçe çeviriden başka 14 farklı dil daha eklenmiştir. Bu listeye eger talep gelirse ve de google amcamız da istenilen dili destekliyorsa yeni eklemeler yapabilirim.

Araç çubuğumuz sayesinde Türkçe, Almanca, Arapça, Bulgarca, Çince, Farsça, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İsveççe, İtalyanca, Japonca, Korece, Vietnamca ve Yunanca dilleri arasında çeviri yapabilirsiniz

Kullanımı gayet kolay; Herhangi bir sayfayı açtığınızda “Bu Siteyi çevir” butonuna sadece tek tıklamayla çeviri yapabilirsiniz. İşte bu kadar!

cevir Google Çeviri

Karakaya Toolbarın diğer özelliklerini BURADAN inceleyebilirsiniz!

Bu makale için gelen Arama Motoru Anahtar Kelimeleri:

 
Not: Sitemiz ve araç çubuğumuz hakkındaki düşünceleriniz bizler için daima önemlidir. Ayrıca araç çubuğumuz ve konu hakkında sorularınız varsa sorun ki, en kısa sürede cevaplamaya çalısalım.

Facebook Yorumları:

Bu yazıya 1 yorum yapılmış.

 
  1. davut diyor ki:

    TEŞEKKÜRLER ÇOK GÜZEL

 

Yorumlarınız Değerlidir.

 


*


 
« »

bedava canli tv izle, radyo dinle, ligtv izleme sitesi.