Mar 07

Justin TV Benzeri Siteler

justintv1 Justin TV Benzeri SitelerJustintv.com Türkiye’de özellikle lig TV maçlarının izlenildiğinden dolayı çok meşhur olmuş bir yayın paylaşım sitesi. Hatta maç günlerinde sadece Türkiye’de değil tüm dünyada futbol başta olmak üzere basketbol ve diğer müsabakalarıda ücretli yayın televizyonlarının kalitesinde olmasa da izlenebiliyor.

İler ki yıllarda internet bant genişliğinin artacağı ve bu sitelerin de daha kaliteli yayın yapabileceği düşünüldüğünde, elbette ücretli yayın yapan siteleri hiçte iyi günler beklemiyor. Yayın konusunda yasal olarak yeni düzenlemeler gelmesi muhtemel. Elbette ticari olarak zarara uğrayacak olan işletmelerin en doğal hakkı bu.

Justin TV gibi internet sitelerinin de yine ardı arkası kesilmeden açılması da beklenen durumlardan birisi. Her yeni açılan sitelerde ya ayni özellikler kopyalayacak, ya da ek özellikler ekleyerek kendilerini daha da geliştirecekler. İnternet üzerinde bulunan kaynak ve aranan yayınların toplandığı araç çubuğumuzda tüm bu yenilikleri sizlerle paylaşacağız.

justintv.com sitesi gibi sitelerden bazıları:

Blogtv
Freedocast
live-stream
ustream.tv
mogulus

Sizler de bu listeye eklemeler yapabilirsiniz, ekleyin yayınlayalım.

Birde Türkiye’den Justin TV girişi için Google DNS lerini kullanabilirsiniz!

Araç çubuğumuzun diğer özelliklerini BURADAN inceleyebilirsiniz!

Bu makale için gelen Arama Motoru Anahtar Kelimeleri:

 
Not: Sitemiz ve araç çubuğumuz hakkındaki düşünceleriniz bizler için daima önemlidir. Ayrıca araç çubuğumuz ve konu hakkında sorularınız varsa sorun ki, en kısa sürede cevaplamaya çalısalım.

Facebook Yorumları:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın.

 
 

Yorumlarınız Değerlidir.

 


*


 
« »

bedava canli tv izle, radyo dinle, ligtv izleme sitesi.