Nis 12

TRT El Türkiye (TRTARABIC) Arapça Online Canlı Tv İzle

trt el turkiye trtarabic arapca online canli tv izle 1139331 150x150 TRT El Türkiye (TRTARABIC) Arapça Online Canlı Tv İzleTRT farklı dilde yayın yapan kanalları arasına bir yenisini daha ekleyerek 350 milyonluk Arap dünyasını kucaklayacak yeni bir kanalla izleyicinin karşısında…

TRT nin yeni kanalı TRT el Türkiye geçtiğimiz hafta içersinde yayın hayatına başladı. TRT Arapça, TRT 7, TRT Seb’a gibi daha birçok ismin düşünüldüğü bu yeni kanalın adı TRT El Türkiye (TRTARABIC) olarak kararlaştırıldı.

TRT el Türkiye kanalının, Türkiye ile Arap dünyası arasında köprü olacağı planlanıyor. Arap coğrafyasını kucaklayacak “TRT El Türkiye”, Dolmabahçe”deki Başbakanlık Çalışma Ofisi”nde düzenlenen bir törenle yayın hayatına başladı.

Bu yeni TRT el Türkiye kanalını, TRT internet sitesinden yayın yapmaya başladığı andan itibaren Karakaya Radyo TV araç çubuğumuzdan da izlenmeye başlamıştır.

Radyo TV araç çubuğumuzdan ayrica TRT EL Türkiye (Arapça) kanalından başka diğer bütün TRT kanallarını canlı olarak izleyebilir ve yayın akışını takip edebilirsiniz.

Eğer araç çubuğumuz yüklü değilse aşağıdaki ücretsiz indir butonunu kullanınız. Yükledikten sonra, internet tarayıcınızın adres satirinin altındaki TV ikonlu canlı tv izle butonundan TRT KANALLARI ’nı seçerek istediğiniz TRT kanalının canlı yayınına ulaşabilirsiniz.

Araç çubuğumuzun diğer özelliklerini BURADAN inceleyebilirsiniz!

TRT arabic el türkiye izle, Kanal TRT Arapca Arabic El Turkiye – trtarabic tv, canli trtarapca tv, trt arapca tv, online trtarapca tv kanali, canli trt arapca tivi, tele arapcatv tv izle seyret, watch internetten live arapcatrt tv, canli trt arapca tv, teve tivi tewe

Bu makale için gelen Arama Motoru Anahtar Kelimeleri:

 
Not: Sitemiz ve araç çubuğumuz hakkındaki düşünceleriniz bizler için daima önemlidir. Ayrıca araç çubuğumuz ve konu hakkında sorularınız varsa sorun ki, en kısa sürede cevaplamaya çalısalım.

Facebook Yorumları:

Bu yazıya 1 yorum yapılmış.

 
  1. memoli diyor ki:

    cok saollllll

 

Yorumlarınız Değerlidir.

 


*


 
« »

bedava canli tv izle, radyo dinle, ligtv izleme sitesi.